İlçelerimiz

Tuzla Pendik Kartal Maltepe Bostancı Çekmeköy Çengelköy Kadıköy Ümraniye Üsküdar

: : . . Banka Taşımacılığı : : . .

Bankacılık sektöründe, yer değiştirmenin ciddi bir sorun olduğu bir gerçektir. Bu zor durumun en önemli ayağı da bankamatik cihazları, iç teçhizat ve dosyalar bunlara ek olarak bilgisayar, masalar ve diğer donanımların yeni merkezlerine taşınabilmesidir. Göçhan Nakliyat olarak bu sıkıntılarınıza hızlı çözümler üretiyoruz. Bankanızı en kısa sürede sorunsuz olarak taşıyoruz.

Göçhan Nakliyat Banka taşımacılığı için; öncelikle expert elemanlarımız gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra iki eleman ile gelerek etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür. taşıma günü banka görevlileri elemanlara değil direkt olarak Göçhan Nakliyat formen'i ile muhataptır.

Bilgisayar ve buna benzer cihazlar özel balonlu naylon ve streçle ambalaj yapılır. Olası bir hasar durumunda ise banka ile değil dolaysız olarak sigorta acente ile muhataptır.

Banka Şube taşımaları

Banka Bilgi-İşlem sistemleri dağıtımı

Banka Atm taşımaları

Banka UPS taşımaları Banka Kırtasiye ve mobilya dağıtımları

Banka Şubeler içi çalışma (personel desteği)

Banka şubelerinde kullanılan her türlü malzemenin dağıtım ve depolama hizmetleri UPS (Güç kaynakları)

PC Sistemlerinin depolardan yurt çapındaki bütün şubelere dağıtım hizmetleri ATM'lerin hidrolik kaldırma kapaklı kamyonlarla yurt çapına dağılımı Kiralık ve normal kasaların dağıtım ve taşıma hizmetleri

İlçelerimiz

Göztepe Suadiye Sultanbeyli Soğanlık Sancaktepe Cevizli Ziverbey Şile Ataşehir Çamlıca

© 2013 Göçhan Evden Eve Taşımacılık