İlçelerimiz

Tuzla Pendik Kartal Maltepe Bostancı Çekmeköy Çengelköy Kadıköy Ümraniye Üsküdar

: : . . Eşya Depolama : : . .

Göçhan Nakliyat Depomuzda hırsızlık, su baskını, yangına karşı alarm sistemi kuruludur ve aynı zamanda haber merkezine on line bağlıdır. Olası firmamız bilgisi dışında depomuza yapılan herhangi bir müdahale anında haber merkezi tarafından gerekli güvenlik güçlerine ve firmamız yetkilisine haber verilip anında önlem alınabilmektedir. Güvenliğin yanı sıra depomuza giren tüm eşyalar sigortalıdır.

Göçhan Nakliyat Bütün eşyalarınızın maddi değeri olduğu gibi manevi değeri olduğunun da farkındayız. Hatıralarınız ve kıymetli eşyalarınızı taşıdığımızın bilincindeyiz. Göçhan Nakliyat depolama işi olunca öncelikle bir expertiz yollanır eşyaları tespit için kaç metre küp olacağı ve nasıl bir ambalaj gerektiği tespit edildikten sonra taşıma günü kararlaşır taşıma günü firma personeli belirlenen saate müşteride olurlar. Göçhan Nakliyat Eşyalar tamamen sökülür toplanır ambalajlanır. liste haline gelir.

Eşyalar tek tek numaralanır 1 den başlar ve yüklemeye başlanır yükleme bitince eşya listesi müşteriyle firma yetkilisi arasında imzalanır. Göçhan Nakliyat depomuza nakliyesi yapılır. bu eşyayı müşteri geri istediğinde aynı listeyle teslim alır. (müşteri eşyamı eksiksiz ve hasarsız olarak teslimat belgemizi imzalar.)

Göçhan Nakliyat depolama yapan nakliye firması kaliteli olmalı bunu da nasıl anlarsınız firmanın deposunu mutlaka görmeniz gerek ve ona göre karar vermeniz gerekiyor bu kararınızı firmanın deposuna ve araç filosuna göre vermelisiniz kararınızı verirken Göçhan Nakliyatı mutlaka arayıp fiyat isteyiniz

İlçelerimiz

Göztepe Suadiye Sultanbeyli Soğanlık Sancaktepe Cevizli Ziverbey Şile Ataşehir Çamlıca

© 2013 Göçhan Evden Eve Taşımacılık Web Tasarım