İlçelerimiz

Tuzla Pendik Kartal Maltepe Bostancı Çekmeköy Çengelköy Kadıköy Ümraniye Üsküdar

: : . . Eşya Paketleme : : . .

Göçhan Nakliyat için Eşya Paketleme taşımanın en önemli aşaması ambalajlamadır Bu nedenle, ekibimiz paketleme konusunda itina gösterip özel eğitimden geçirilmiş olup sizlerin eşyasının düzgün bir şekilde taşınmanıza fayda sağlayacaktır.

Sizin Eşyanıza verdiğimiz önemi bizim kullandığımız kaliteli avrupadan ithal paketleme malzemelerinden ve personelimizin paketleme tekniğinden anlayabilirsiniz. Paketlemede, eşyanın cinsine, özelliğine ve boyutlarına göre muhtelif ebatlarda üzere logolu beyaz kraft karton kutular, kapitoneler, balonlu naylonlar ve bol miktarda kağıt kullanılmaktadır.

Özel esyalarınız, hassas elektronik esyalariniz veya paha biçilemez sanat eserleriniz büyük bir özenle taşınmaktadır Taşıma esnasında her türlü paketleme - nakliye gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılmasi mobilyalarin yerleştirilmesi ,demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri özenli bir biçimde yapılmaktadır.

Her ekipte mutlaka bir montaj elemanımız Bulunmaktadır Bu montajr elemanı gardolap esya dolabi sökülmeden tasinmaz olan nakliyeyi demonte ederek yerinde monteme yapacaktır

İlçelerimiz

Göztepe Suadiye Sultanbeyli Soğanlık Sancaktepe Cevizli Ziverbey Şile Ataşehir Çamlıca

© 2013 Göçhan Evden Eve Taşımacılık Web Tasarım