İlçelerimiz

Tuzla Pendik Kartal Maltepe Bostancı Çekmeköy Çengelköy Kadıköy Ümraniye Üsküdar

: : . . Ofis Taşımacılığı : : . .

Göçhan Nakliyat Büro Taşımacılık en önce Taşınacak malzemeleri yerinde tespit edip Taşınacak malzemelerdeki hasar ve olumsuz durumları belirler Eşyanın Durumuna Göre Bir taşıma programı tespit edilir (şirketin iş Konusuna ve yer durumuna göre) Göçhan Nakliyat şirketle karşılıklı Tarih ve saat konusunda anlaşma sağladıktan sonra Eşyası Taşınacak firmaya taşımada kullanılacak malzemeleri sevk eder.

Taşınacak firma personeli çalıştıkları bölümlere göre kullandıkları masa ve dolapları taşıyıcı firma tarafından tespit edilen kolilere yerleştirip üzerlerine yeni ofislerindeki konumlarını belirten etiket veya yazı yazarlar (bu programı taşıyıcı firma tarafından da uygulanabilir), yeni ofislerde her personelin hangi bölümde veya odada çalışacağı kapı veya masa üzerlerine yazılır.

Göçhan Nakliyat taşıma tarihinde tüm araç, ekip ve ekipmanlarını taşınan firmanın adresine sevk eder . Yapılan program ve ayarlanan önceliğe göre ofis departmanları araçlara yüklenir ve yeni ofislere gidilir.

Yeni ofislerdeki çalışma ortamına göre (oda sistemi veya açık alanlı ofis) taşıma işlemi önceden belirlenen programa göre başlar Eski ofislerden alınan her malzeme yeni ofislerde tam yerine teslim edilir.

İlçelerimiz

Göztepe Suadiye Sultanbeyli Soğanlık Sancaktepe Cevizli Ziverbey Şile Ataşehir Çamlıca

© 2013 Göçhan Evden Eve Taşımacılık